1 / 11
СЕ ПРОДАВА КУЌА
1 €
30.07.2022 09:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Марко цепенко бр.10

Куќата е наместена ,целосно реновирана,голем двор и напред и назад,со летна кујна и огниште,слободно може да се види во секое време, може и замена за стан со доплата информации на моб 078-850-149

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078850149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам