1 / 8
APARTMANI NA KEJ
40 €
30.09.2021 19:27

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Apartmanite se novi, svetli i prostrani vo centarot na Ohrid. Del od apartmanite se so pogled na ezero a del so pogled na gradina. Opremeni se so mini kujna, prostor za sedenje, 4 kreveti, klima ured, kablovska TV, Wi-Fi i privaten toalet.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам