1 / 5
Nokian 245 65 17
150 €
Цената е фиксна
08.04.2021 19:43

Свети Николе / Свети Николе

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

245

Висина:

65

Дијаметар:

17

Se prodavaat Nokian M+S 245/65 R17 sto se na slikite. Ekstra gumi, ne se krivi, ni lepeni. Pogodni za terenci

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075/228-949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам