1 / 6
Lifan 200cc
950 €
Цената е фиксна
05.03.2019 22:03

Делчево / Делчево

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2013

Модел:

Lifan

Километри:

5000

Remont
Zadna guma maxsis
Motort ima dok
Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
077604879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам