1 / 3
zadna viluska vila za yamaha dt kros cross enduro
2.500 МКД
Цената не е фиксна
22.11.2021 12:50

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1995

Модел:

dt

Километри:

5000

zadna viluska za yamaha dt komplet kako na slikite

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

kicevo
Потврден огласувач
072232220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам