1 / 7
Goji Bery
По Договор
01.06.2022 23:15

Прилеп / Прилеп

Se prodava goji Bery , plod vo zrno zamrznato od organsko proizvodstvo, kako i sadnici koi imaat dobro razvien korenov sistem , i mozat da pustat plod posle 3 meseci od zasaduvanje.

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070822344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам