1 / 4
Volvo FH12 420
По Договор
05.06.2020 22:45

Струга / Струга

Volvo FH12 420
4 Osovin
Klima
Dobri Gumi
Mozhe zamena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Struga
Потврден огласувач
078400635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам