1 / 5
Prodavam Peugeot
1 €
07.03.2019 21:17

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Prodavam Peugeot 307 HDI 2000 74 kw 2003/2004 god.. registrirano do 26.09.2019

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076210484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам