1 / 4
вила Младост
150.000 €
Цената е фиксна
01.07.2022 13:17

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

380 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

езеро Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,основа на приземје 180м2.Целокупна документација и куќата е заведена како вила Младост во новата населба на езеро Младост над Хотел Романтик.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

L
Потврден огласувач
078655420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам