1 / 12
Se prodava kuķa vo Veles
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2019 13:00

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

12 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2002

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Slavko davcev 25

Se prodava kuķa vo Veles vo blizina na Vlaska Crkva ulica Slavko Davcev 25 kuķata ima podrum 80mkv 1 sprat i 2 sprat po 120 mkv i podkrovlje 80mkv i dvorno mesto 12mkv kontakt tel 075 318 855

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ali
Потврден огласувач
075318855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам