Машина за тестенини
3.000 €
Цената не е фиксна
08.03.2019 22:26

Валандово

1 Машина за тестенини и 4 Печки за сушење

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078214053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам