Logo

GPS za taxi vozilo

Број на оглас: 3198287 | Објавен на: 11.11.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


GPS za taxi vozilo
078386850

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач