1 / 5
Ratan -Stolici ,Masi ,Separinja ,Brski stolici
1.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2020 11:45

Велес / Велес

Se prodava poloven invertar za kafic

Ratan 6 kompleta Visoka Masa so 4 Stolici =10000mkd komplet
52 plasticni stolci = 1500 denara parce
20 Drveni Barski stolici =1500 denara parce
50 visoki konjopoi -1500 denara parce (treba da se promenat plotnite)
15 dolgi konjopoi - 2500 denara parce (treba da se promeni plotnata )
Za site Extra popust

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
072308455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам