Logo

Nissan Qashqai

Број на оглас: 3199168 | Објавен на: 05.09.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2018

Гориво: Дизел

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 28.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Od salon so 8200 km najvisoko nivo na oprema ,so kasko

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  borce

Потврден огласувач