Logo

FIAT DOBLO 1.3mjet topp sostojba

Број на оглас: 3199393 | Објавен на: 21.01.2020, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolta e vo to sosotjba bez nikakvi maani i full oprema 160.000km realni so servisna kniska kaj sakte moze da go proverete plateni site davacki do reg uvezena od holandija od prv gazda

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач