1 / 12
Komplet menuvac Renault Trafic 2.0 dCi 115 ks Passinger,
350 €
09.02.2022 13:48

Аеродром / Скопје

Prodavam komplet ili delovi od avtomatski menuvac izvaden od Renault Trafic 2.0 dCi 115 ks Passinger 2011 godina.
Istiot odgovara I ZA Vivaro I Nissan!
Cena samo za menuvacot 290 EUR drugite delovi po dogovor.

CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
070319304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам