Logo

SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2005 EXTRA NOV

Број на оглас: 3199457 | Објавен на: 15.01.2020, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.899 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2005 KAKO NOV NOVI GUMI BEZ NIKAKOV VLOG PO NEGO

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач