Logo

Farovi za golf 5

Број на оглас: 3199614 | Објавен на: 15.12.2019, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 5

Tип на делови: Осветлување

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Farovite se polovni bez oshtetuvanja mozhe da se vidat na lice mesto.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач