Logo

BMW 530xd e60

Број на оглас: 3199786 | Објавен на: 02.11.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bmw 530xd 2006 so 235ks so noviot mator i so Star/Stop km:260000 so Servisna kniska i Redovno e servisiran vo CH. Kolata uvezena od CH ima Platena site Davacki.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач