1 / 3
Se izdava dukan vo centar od gradot
По Договор
08.11.2022 09:08

Битола / Битола

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Dva sprata po 20 m2, vo centarot od Bitola,poranesno osiguranje Nova-Albsig,,
Kontakt 075 753 204

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

dani
Потврден огласувач
079392813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам