1 / 1
Стерео систем AMSTRAD со грамофон
2.000 МКД
Цената е фиксна
06.06.2019 15:44

Битола / Битола

Системот е во добра состојба се е функционално на него

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070312818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам