1 / 3
PARKET 《KUVANA PARENA BUKA》☆ EXTRA KVALITET☆
1 €
Цената не е фиксна
30.01.2020 09:50

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA BUKOV PARKET EXTRA KVALITET! OD SRPSKO PROIZVODSTVO KUVANA PARENA BUKA, VO NE OGRANICHENI KOLICHINI NA GOLEMO I MALO

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

ATA
Потврден огласувач
075716290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам