1 / 4
Kukja (Куќа)
1 €
12.03.2019 00:28

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

212 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

514 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава куќа во с. Драслајца, во близина на тревното игралиште. Куќата е во добра, зачувана состојба, со двор. Може да се погледне во секое време.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075521540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам