1 / 8
KAWASAKI ZX10 R 2010 BG TABLI PERFEKTEN!!!
6.200 €
12.03.2019 10:24

Тетово / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

zx10 r

Километри:

20000

motorot e kako nov bez udari i slicno so mn oprema novi gumi metzeler rr dubble bubble vizir bmc vozduzen filter maslo motul 300 v 10 w 40 novi ebc gold plocki iridium svekici arow carbon izduf cisto nov yuasa akumulator did zlatna serija na lanec i zapcanici nov i mn drugo na moe ime povelete

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
0038978443999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам