1 / 7
СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ
100 €
Цената е фиксна
05.02.2023 15:27

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацот се наоѓа на атрактивно место и е позициониран на самиот пат со прекрасен поглед на Бабин Заб. Плацот се нарекува Острово бидејќи е позициониран на остров одделен од останатите. Покрај него течи поток. Подетални информации на тел. 078383011

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

KIRE
Потврден огласувач
078383011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам