1 / 12
VELOSIPED TOP LIFE GERMANSKI KVALITET VELOSIPEDI
17.990 МКД
30.11.2022 23:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

https://bidifit.com/

http://toplife-bikes.com/product/top-life-29-alloy-frame-seat-tube-length-181920-disc-brake-21-speed/
Велосипед Top Life со големина 26'',27.5", 28",29"
Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)
Предна вилушка / Амортизер
Преден запчаник погон:Shimano FC-TY301
Преден менувач / SHIMANO TZ30, FIT 42T
Заден менувач : SHIMANO TY21, FIT 7S
Менувач на брзини : SHIMANO EF500, 21SPEED
Рачки за кочници: Shimano STEF 65 -2019
Кочници /: DISK Напред и назад од брендот Repute
Димензија на тркало: 26'',27.5", 28",29" со дупли Алуминиумски бандаши
Педали: Алуминиум
Брзини / speed : 21
Запчаници и ланец: Shimamo
Големина на рам 16.5',17",18',19",20"
Гуми: Kenda
Достава до вашиот дом.

http://toplife-bikes.com/de/

Како да нарачате? ⤵
- 📝 Порака тука во инбокс
- 📞 Телефон 070609659
-🥇 12 месеци гаранција
-🚛 Достава до врата
-💵 Плаќање при испорака

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

bidifit.com
Jordan Mijalkov 2 Skopje
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам