1 / 3
Garelli GSP 50cc
700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2019 13:26

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Za poveke info vrtete na brojceto :) samo za seriozno

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
076856239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам