1 / 3
Se Prodava Kuka 3.Sprata
По Договор
07.05.2023 23:00

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

580 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

UL.Vlaski Pat

Kuka na 3 sprata,so povrsina
100m2
Dvorno mesto 580-kvadrati,Kompletno Uredena Vnatre I nadvor
Nadvoresni Garazi
Kompletna Dokumentacija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
078434089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам