1 / 12
PRODAVAM INVENTAR OD DUKAN ZA ZDRAVA HARANA
11 €
Цената не е фиксна
13.03.2019 14:50

Штип / Штип

RAFTOVI,STAKLENICI,TEGLI,BIRO ZA DUkAN,ELEKTRONSKA VAGA,KLIMA URED NEO.
TEL 078843342

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

Stankomitev@gmail.com
Потврден огласувач
078843342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам