1 / 6
FRIGO FiAT Scudo so TermoKing
6.500 €
Цената не е фиксна
13.11.2020 09:45

Тетово / Тетово

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING
2000kubici Hdi motor
Registrirano
Servisirano
Klimata raboti i na struja
Klimata sega servisirana
domajkinski odrzuvano kako za svoja dusa
070256811
070256811
070256811
070 256 811

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

PRODAVAC
Потврден огласувач
078 404 426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам