Logo

Audi A6 3.0 TDI quattro

Број на оглас: 3203947 | Објавен на: 13.10.2019, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Цена: 345 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Audi A6 3.0 Tdi quattro
Servisirano, aervisna kniska, servisna istorija
Nov leten set pnevmatici
Nov zimski set pnevmatici
Registriranonso zelen karton
Se funkcionalno na avtomobilot

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач