1 / 2
Сандали број 40, еднаш носени
300 МКД
09.11.2019 08:05

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

40

Боја:

Кафена

Се продаваат сандали број 40. Сандалите се носени еднаш и се скоро нови.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
078309445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам