1 / 3
Numark Stealth Control
130 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2022 10:04

Скопје

Se prodava kontroler za Traktor, Traktor Le e vkluchen vo paketot. Koristen e mnogu malku i e mnogu sochuvan. Cena po dogovor. Moze zamena za Shure SM7B.

Ve molam kontaktirajte me na Viber.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Ognen
Потврден огласувач
070305286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам