1 / 8
Se prodava Chevrolet Cruze
6.500 €
Цената не е фиксна
06.01.2023 23:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

Chevrolet

Модел:

Cruze

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Voziloto e vo besprekorna sostojba.Kupeno e vo Olimpija motors.Redovno servisirano,kako od salon.Smeneto maslo i filtri pred 20 dena.Pominati samo 120000km.Poseduva ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075263997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам