Se izdava pod kirija
11 €
11.08.2019 18:22

Кичево

Квадратура:

24 m²

Спрат:

1

Греење:

Централно

Se izdava pod kirija 24m2 vo naselba gorica

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Trajce karafiloski
Потврден огласувач
072553478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам