1 / 1
Servis na plinska ugostitelska oprema, restorani sendvicari
По Договор
02.03.2021 11:36

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вршиме сервисирање на плински уреди во вашите угостителски објекти.
Сервисираме плински печки, шпорети, скари, палачинкари, фритези и сл.
Исто така поставуваме и плинска инсталација.

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Valentino
Потврден огласувач
075330636
Испрати Е-маил до огласувачот

Panelni ogradi, vrati, porti, kapii, metalni resetki od lim

0 €

Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам