1 / 2
SE PRODAVA PLAC POD KRUSINO
1 €
18.09.2022 23:13

Кичево

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac pod Krusino, so povrsina od 700 m2, vozdusna banja so borova suma. Do placot ima sprovedeno struja, voda, asvalt i kanalizacija. So panoramski pogled na Kicevo.
Cena po dogovor
Poveke inf.
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac nad zeleznicka stanica

27 €

SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

29 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам