1 / 4
kompresor moze i zamena
3.000 €
Цената не е фиксна
25.03.2019 12:07

Штип / Штип

Kompresor so dva pikameri i creva 40m vo ispravna sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од: Претпријатие

Nikola Mozaik
Потврден огласувач
078450755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам