1 / 5
Se prodava plac vo nas. Karposh
1 €
10.07.2022 23:28

Кичево

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat placevi so povrsina od 360 do 500 m2 vo nas. Karposh. Placoovite imaat vcrtana markica za gradba i se na 100 metri od gradska bolnica .
Informacii na
Vlatko 070 318 320 Imame i pogolemi i pomali placevi na isto mesto.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani

85 €

SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам