1 / 3
Жива музика за секаков вид на веселби
3.000 МКД
26.09.2022 20:30

Аеродром / Скопје

Музика за секаков вид на весеби:
*Свадби*
*Веридби*
*Мекици*
*Крштевки*
*Матурски*
*Полуматуски*
Јавете се и ќе се погрижиме за вашата веселба
Исто така располагаме и со народни интрументи како што се:Кавал, Зурла, Гајда, Тапан ...... ..
Звонете на овој број 070849205
Исто така слики и видео записи праќаме по вибер

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070849205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам