1 / 12
PVC PROZORI VRATI ROLETNI
По Договор
14.06.2022 18:48

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Профинесто Дооел Скопје ви нуди производство и монтажа на енергетско ефикасни ПВЦ прозорци и врати од реномирани светски брендови.

-Сопствено производство на ПЛИСЕ комарници !

Профили :
PROPLAST- 70mm
DECCO - 83mm
VEKA 70mm - 82mm
Окови од брендовите:
ROTO,Siegenia,HOPPE,Stublina,VORNE

Секакви видови на:
-комарници
-ролетни
-венецијанер
-зебра завеси
-вариолајт завеси
-Гаражни врати (роло)
-Внатрешни парапетни даски
-Надворешни окапници

-Сервис на пвц столарија

Од самото формирање до ден денес напорно работиме на константно подобрување на квалитетот на услугите што ги нудиме, и подобрување на услугата .
-Побарајте понуда на :
-Кон. тел. 078 668 685 Filip
-profinesto@gmail.com
-https://www.facebook.com/profinesto/

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

PROFINESTO
Потврден огласувач
078668685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам