1 / 12
velosipedski dresovi
500 МКД
07.07.2019 10:52

Охрид / Охрид

Se prodavaat originalni velosipedski dresovi doneseni od stranstvo, na sekoja slika ima golemina, 500 denari so kusi rakavi 600 so dolgi rakavi, mozat da se vidat vo sekoe vreme, prakame i po kargo, broj za kontakt 070 630 030

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ne e bitno
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам