1 / 12
Velosipedski helanki kratki-dolgi
700 МКД
Цената е фиксна
21.07.2019 11:44

Охрид / Охрид

Se prodavaat originalni velosipedski helanki doneseni od stranstvo,, na sekoja slika ima golemina, 500 denari gakickite, 700 denari gakicki so preramki i 900 celosnite, mozat da se vidat vo sekoe vreme, prakame i po kargo, broj za kontakt 070 630 030

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ne e bitno
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам