1 / 4
SE PRODAVAAT 2 NIVI VO SELO LESOK
25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2022 14:44

Теарце / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4305 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVAAT 2 NIVI VO SELO LESHOK, LOKACIJA 300M OD LUK OIL KON SELO ZHILCE.

VKUPNA POVRSHINA - 4305 m2

PARCELITE SE VO GRADEZNA ZONA NA 2 ODVOENI IMOTNI LISTA.
POSTOI OPCIJA ZA KUPUVANJE NA EDNA PARCELA SO POVRSINA OD 2153 m2.


CENA PO DOGOVOR!

---------------------------------------------
KONTAKT NA OVOJ TELEFON:

078 413 772 - JORDANKA
---------------------------------------------

NE ZVONETE NA TOJ PODLU!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
075908169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам