1 / 4
Куќа во Радожда Kuka vo Radozda
430 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2022 18:53

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Радожда

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации:
076 749 052
078 283 142
Може и на Вибер.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
076749052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам