1 / 10
Ford Mondeo
2.500 €
Цената не е фиксна
20.06.2019 16:18

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

FORD MONDEO 2.0 TDDI
- 1998 cm3
- 85 kw
- ksenon svetla
- el. na site 4 stakla
- el. na retrovizori
- el. na sedista
- kozen enterier
- digtalna klima
- euro kuka
- atestirani folii na stakla
- novi gumi
- al. bandasi
- voziloto e zacuvano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Венко
Потврден огласувач
070621624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам