1 / 4
Голема куќа во одлична состојба
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2019 17:58

Македонски Брод

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2004

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

15 Бригада 2

Куќата се продава заедно со локал (Pizza Bar D&D) со големина 55м2. Доколку сакате да ја купите куќата ќе мора да го купите и локалот. Цената е по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Petar
15 Brigada 2
Потврден огласувач
075692686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам