Logo

AMD RX 480 8GB

Број на оглас: 3207761 | Објавен на: 04.12.2019, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


3x sapphire radeon Nitro rx 480 8GB
1xASUS ROG Strix RX 480 8GB
1xXFX RX 480 GTR 8GB BLACK EDITION

 Скопје    Општина:Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 Iptv

Потврден огласувач