1 / 11
Vlecna sluzba za kamioni avtobusi
22 €
08.08.2019 22:20

Гази Баба / Скопје

transport slep sluzba za solo kamioni vlekaci so visoka kabina avtobusi, prikolkata ima vitlo-makara za vlecenje defekt vozila
070 234 803

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075234803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам