Se bara cimerka za vo stan vo Debar Maalo
5.500 МКД
Цената е фиксна
18.03.2019 14:33

Скопје Центар / Скопје

Barame cimerka za vo stan vo Debar Maalo, sproti Univerzalna sala.

Kontakt: Blagica 078 230 864

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
071371173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам